PŁATKI MYDLANE OLIWA Z OLIWEK 100 g
12,00 PLN
9,60 PLN
Ilość:
Mydło w płatkach oliwa z oliwek oraz olej laurowy (20%) to zwykłe, proste mydło do mycia i prania. Można stosować do mycia dzieci, do prania ich ubranek. Doskonałe mydło antyalergiczne o dodatkowym działaniu antybakteryjnym, antygrzybicznym i antywirusowym dzięki zawartości oleju laurowego. Mydło ma naturalny zapach, nie ma barwników ani konserwantów, dobrze się pieni. W praniu radzi sobie nawet z trudnymi plamami (zależy od temperatury prania).

Jeśli wrzuci się garść płatków do kąpieli woda będzie bardziej miękka i nabierze właściwości oleju laurowego. To prosty sposób, który jest wykorzystywany przez Arabów w Hammam w leczeniu grzybicy skóry. Osoba zanurzona w takiej wodzie na kilkanaście minut ma większą szansę na szybsze pozbycie się grzybicy skóry. Płatki oliwa z oliwek i olej laurowy stosuje się do mycia zwierząt. Rany, zadrapania czy ukąszenia przez owady szybciej się goją, a płatki pozostawiają filtr ochronny na skórze. Ponieważ są antyalergiczne jest to bardzo korzystne dla skóry z problemami.

Ciasteczka służą po to, aby wzbogacić interakcję z użytkownikiem. Użytkując naszą stronę zgadzasz się na wszystkie pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności.