ODŻYWKA WAWRZYNOWA 150 ml
25,00 PLN
22,50 PLN
Ilość:
Odżywka wawrzynowa proponowana jest tym wszystkim, którzy mają zniszczone włosy - od zabiegów fryzjerskich, chemii kosmetycznej (lakiery, żele, farbowanie) lub braku pielęgnacji włosów, przez co z czasem utraciły blask, a łuski włosowe zaczęły odchodzić (włosy puszące się, przesuszone). Doskonała dla alergików, gdyż jest w pełni naturalna i nie posiada żadnych dodatków chemicznych.

Wawrzyn czyli inaczej laur znany jest ze swych właściwości antybakteryjnych, przeciwłupieżowych, doskonały w leczeniu chorób skóry. Jego dodatkowym atutem jest posiadanie właściwości przeciwgrzybicznych. Olej laurowy zawarty w szamponie wspomaga gojenie ran i łagodzi objawy łuszczycy, dzięki zawartemu w nim chlorofilowi. Odżywia cebulki włosowe powodując, że stają się mocniejsze. Można to zauważyć po kilku użyciach odżywki - podczas wcześniejszego czesania na szczotce pozostawało sporo włosów, a po użyciu odżywki kilka razy, włosów na szczotce jest o wiele mniej. Olej laurowy użyty w odżywce ma za zadanie leczyć i wzmacniać włosy.

Do odżywki dodane zostały wyciągi roślinne, które nadają odżywce przyjemnego zapachu oraz zawierają witaminy. Dzięki temu włosy przestają być matowe, ładnie pachną i lepiej rosną.

Wawrzynową odżywkę do włosów można stosować codziennie w przypadku bardzo zniszczonych i wysuszonych włosów do czasu kiedy stan włosów nie poprawi się (trwa to ok. 2-3 tygodnie). Po tym czasie odżywkę stosuje się już tylko raz w tygodniu. Nakładać należy po umyciu włosów na ok. 15-25 minut, po czym dobrze spłukać letnią wodą!

SKŁAD: oliwa z oliwek, olej laurowy, naturalny wyciąg roślinny kwiatowy, witaminy, woda destylowana.

Ciasteczka służą po to, aby wzbogacić interakcję z użytkownikiem. Użytkując naszą stronę zgadzasz się na wszystkie pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności.